Kyäni info o firmě

SPOLEČNOST KYÄNI BYLA ZALOŽENÁ S CÍLEM PŘINÁŠET DOBRÝ POCIT ZE ŽIVOTA LIDEM NA CELÉM SVĚTĚ.

Kyäni znamená Silná medicína a toto slovo pochází z původního jazyka obyvatel Aljašky.

Příběh Kyäni se začíná na Aljašce, kde zakladatelé této společnosti Dick a Gayle Powellovi objevili aljašskou borůvku, o které se později dozvěděli, že se taktéž nazývá „Ky-äni“. Během pobytu na Aljašce se seznámili s vědcem, zdravotním výzkumníkem doktorkou Mauren McKenzie,která zkoumala původní aljašské kmeny. Lékařka byla fascinována, jakému výjimečnému zdraví se těmto lidem daří. Zjistila, že tento kmen neměl žádné pojmenování pro choroby srdce, rakoviny, diabetes či jiná běžná onemocnění a nabyla přesvědčení, že nutriční bohatost složení stravy tohoto kmene přispívá k výjimečnému zdravotnímu stavu těchto lidí žijících v mimořádně nehostinných podmínkách.

Příslušníci kmene pravidelně konzumovali divoce rostoucí aljašské borůvky a v přírodě žijící aljašské lososy.

Powellovi, inspirování touhou přinést tyto klíčové přísady do stravy dalších lidí, sdělili svůj příběh rodinám Hansenovým a Taylorovým. Spojení těchto tří rodin později vedlo ke vzniku společnosti Kyäni.

V současnosti společnosti Kyäni působí ve více než 46 zemích a má dalších 13 poboček po celém světě. Společnost Kyäni, nabízející čtyři jedinečné výživové doplňky, disponuje výjimečným obchodním modelem, v rámci kterého jsou spokojení zákazníci odměňování za šíření těchto produktů k dalším klientům.

Zakladatelé můžou s potěšením říci, že se jim reálně podařilo naplnit vlastní sen a přinášet zdraví lidem po celém světě.

Společnost Kyäni disponuje výjimečným obchodním modelem

Společnost Kyäni, v harmonii s představou svých zakladatelů o přinášení zdraví do života lidí po celém světě, disponuje výjimečným obchodním modelem, který nejen prospívá zdraví zákazníků, ale zároveň přináší ohodnocení těm, kteří se rozhodli se společností Kyäni spolupracovat.

Jako hrdý člen sektoru přímého prodeje, společnost Kyäni nabízí více než pouze neocenitelné výživové doplňky. Společnost zároveň nabízí nezávislým distributorům příležitost na prodej produktů Kyäni prostřednictvím vlastních sítí anebo webové stránky Kyäni. Společnost Kyäni eliminuje velkou část nemalých provozních nákladů, které jsou součástí tradičního světa maloobchodu, a může ušetřené prostředky investovat do kvality svých produktů a odměňuje své distributory.